Yasemin Ergene Özilhan Şıklığı

Yasemin Ergene Özilhan Şıklığı

Onu hepimiz önce bir reklam filmi ile tanıdık. Gencecik yaşı ve güzelliği ile kısa sürede yapımcıların dikkatini çeken Yasemin Ergene’yi daha sonra Aşk Oyunu dizisinin Ekin Teksoy’u ve ona asıl şöhretini getiren Doktorlar dizisinin meşhur Ela’sı olarak sevdik.

29 Ocak, 14:01

Onu hepimiz önce bir reklam filmi ile tanıdık. Gencecik yaşı ve güzelliği ile kısa sürede yapımcıların dikkatini çeken Yasemin Ergene’yi daha sonra Aşk Oyunu dizisinin Ekin Teksoy’u ve ona asıl şöhretini getiren Doktorlar dizisinin meşhur Ela’sı olarak sevdik. Daha sonra İzzet Özilhan ile evlenerek oyunculuğa tamamen veda eden ve mutlu yuvasında çocuklarını büyüten Yasemin Ergene Özilhan, stili ile adından söz ettiren sosyetik güzellerden birisi haline geldi.

İşte Yasemin Ergene Özilhan Şıklığı için temel noktalar…

Şıklığın Anahtarı: Denge, Uyum Ve Bütünlük

Yasemin Ergene Özilhan, stiliyle ve her daim şık görüntüsü ile cemiyet hayatının en dikkat çeken isimlerinden birisi oldu. Onun stilini tanımlamaya çalışırsak üç kelime yeterli oluyor aslında: denge, uyum, bütünlük. Stil tüyolarına göz attığımızda aslında kuralın oldukça basit olduğunu görüyoruz.

Vücudunu çok iyi tanıyan ve vücudu ile doğru orantılı giyinmeye özen gösteren Yasemin Ergene Özilhan, giydikleri ile ortama uyum sağlamayı da en başarılı şekilde yapan sosyetik güzeller arasında yer alıyor.

Sezonda moda olan renklerini kullanmaktan çekinmeyen ve farklı desenleri ve kesimleri kendine yakıştığı sürece denemekten korkmayan ünlü isim, çok trend olan bir şeyi eğer kendisine yakışmıyorsa hiç giymeyecek kadar da prensipli.

Sosyetik güzel Yasemin Ergene Özilhan stilini tanımlarken en önemli kelimelerden birisi de rahatlıktır. Ünlü isim genelde ‘kendimi içinde en rahat hissettiğim stil benin için en şık stildir’ diyerek rahatlığa vurgu yapmaktadır.

Sade Ve Zarif

Yasemin Ergene Özilhan şıklığını tanımlarken olmazsa olmazlardan birisi de sadelik ve zarifliktir. Sosyetik güzel; abartıdan uzak ve sade parçalar kullanmayı tercih ederken aynı zamanda ufak tefek stil oyunları ile stiline hareket katmayı da ihmal etmez.

Günlük hayatta en çok jean ve kazak-tişört tarzını kullanan ünlü isim, bu görüntüsünü şapka, çanta ve bot ya da spor ayakkabı ile tamamlayarak sade ve cool bir stile imza atar.

Genelde günlük hayatında renkleri kullanmaktan çekinmeyen Yasemin Ergene Özilhan, davetlerde ise daha sade ve natürel seçimlerden yanadır.