Gerçek Olduğuna İnanamayacağınız 5 Kadın

Gerçek Olduğuna İnanamayacağınız 5 Kadın

Biz kadınlar girdiğimiz her ortamda fark edilmeyi, beğenilmeyi ve gözlerin hep üzerimizde olmasını isteriz. Hatta sırf bu yüzden ne operasyonlar geçiririz.

29 Ocak, 16:01

Biz kadınlar girdiğimiz her ortamda fark edilmeyi, beğenilmeyi ve gözlerin hep üzerimizde olmasını isteriz. Hatta sırf bu yüzden ne operasyonlar geçiririz. Sizler için derlediğimiz “Gerçek Olduğuna İnanamayacağınız 5 Kadın” isimli listemizdeki kadınlar ise  girdikleri ortamı şok edecek fiziksel özelliklere sahip. Bazıları hastalık sebebi ile bu değişime giderken bazıları ise zevk için bu yolda yürümüş.

Plastik Cerrahi Mağduru Jocelyn Wildenstein

1940 doğumlu Amerikalı sosyetemiz plastik cerrahinin tabiri caizse anasını ağlatmış. Ne kadar para harcadığını bile söylemeye gerek yok. Görüyorsunuz sonuç tam bir fiyasko. Her şey dozunda güzel sanki.

Dövmekolik Julia Gnuse

Vücudunun %95’i dövmelerle kaplı olan hatta 2011 yılında Guinness Rekorlar kitabına bile giren Julia Gnuse 11 Ağustos 2016 yılında 61 yaşında ölmüş. Ancak dövmelerin arkasında hüzünlü bir sağlık problemi yatıyormuş.

Amerikalı kadın Porfiria adında halk arasında vampir hastalığı diye bilinen bir tür cilt bozukluklarına neden olan hastalığa sahip olduğunu öğrenir. Hastalığı ile ilgili pek çok araştırma yapar ve uzmanlarla görüşür. Herkesin dilbirliği yaptığı hastalığın tek bir ilacı vardır ve bu ilaç kendisini yüksek ihtimalle  kör edecektir.

Daha sonra yakın çevresi ve arkadaşlarından fikir almaya başlar, plastik cerrahi uzmanı olan bir arkadaşı Julia’ya vücudunu dövmeler ile kaplama fikrini önerir. Böylece yaralar ilerlemeyecek ve güneş ışığında canını acıtmayacaktır. Ne kadar faydalı olundu bilinmez ama sonuç ortada .

Pörtlekgöz  Kim Goodman 

Gözlerini yuvalarından tam tamına 12 milimetre kadar çıkarabiliyor. Kim Goodman,  Guinness yetkilileri tarafından 1998’de  “en pörtlek göz” kategorisinde rekortmen olarak kitaba girmiş. Hangi insan böyle bir rekoru kırmak ister şaşılacak şey doğrusu! 

Vampir Kadın Maria Jose Cristerna 

Maria Jose, bir zamanlar  Kuzey Amerika ülkesinde yaşayan tamamen geleneksel bir kızdı. Sonra kendisini bir hanımefendiden şeytani bir ruha dönüştürmeye karar verdi : )

İlk dövmelerini aile içi şiddete maruz kaldıktan sonra bir tepki olarak yaptırdığını söyleyen Maria Jose, İngiliz The Sun gazetesine yaptığı açıklamada, “Dövmeler benim için özgürlüğün bir yoluydu. Ölümsüz olmak için seçtiğim yoldu. Boynuzlarım ise benim için bir güç sembolü. Bunları anestezi olmadan taktırdım” dedi.

Cristerna, dişlerini küçük bir kızken vampirleri çok sevdiği için sivrilttirdiğini, göz renginin bu halini çok beğendiği için de lens taktığını söyledi. Ne diyelim Edward  Cullen’a bizden selam söyle!

 En Uzun Tırnaklı Kadın Christine Walton 

Guinness  Rekorları kitabına Dünyanın en uzun tırnaklı kadını olarak adını yazdıran Christine Walton’ın amacını pek çözemesekte kendisi tırnaklarıyla her işini rahatça yapabildiğini söylüyor.

Peki bu tırnakları ile yaptığı yemeği kimler yer? Bazı insanlar rekor peşinde koşarken kendilerine ne yaptıklarının pek farkında olamıyor sanırız.

 

 Kaynak : bradofo