Dünyanın gözü onun üzerinde! Giydiği her şey tarz, her daim cool ve oldukça iddialı! Hem anne, hem muhteşem bir eş hem de başarılı bir kadın: Victoria Beckham. Tam bir moda ikonu olan Victoria Beckham’ın stil ipuçlarına göz atmaya ne dersiniz?

İşte Victoria Beckham stili…

Kendine Has Tarzı Ve Duruşu İle Tam Bir İkon!

Victoria Beckham, aslında herkesin yerinde olmak isteyeceği kadınlardan birisi. David Beckham gibi yakışıklı bir kocası ve güzel çocukları var. Ancak bunların yanı sıra muhteşem bir fiziği ve tamamen kendine has bir tarzı var.

Tüm dünyanın yakından takip ettiği Victoria Beckham stili denildiğinde aklımıza ilk gelen hiç şüphesiz büyük güneş gözlükleri ve diz altı etekleri. Onun için gündüz ya da gece fark etmiyor; diz altı etekler tam bir kurtarıcı, tam bir stil parçası.

Dekolte=Victoria

Victoria Beckham stilinin püf noktalarından birisi muhteşem fiziğini ortaya çıkaran dekolteli kıyafetler tercih etmekten kaçınmaması. Cüretkar bir tarzı olan ünlü isim, feminen görünmekten oldukça memnun.

 

Günlük Ve Rahat

Victoria Beckham günlük tarzında bile cool olmaktan vazgeçmiyor. Sezonun iddialı parçalarını kullanmaktan çekinmeyen ünlü isim, günlük kombinlerinde genellikle siyah renk tasarımlara yer veriyor. Siyah deri pantolonlar, siyah ceketler ya da denim ve ceket birliktelikleri, şık çantalar ile birleşince Victoria stili ortaya çıkıyor bile!

Aksesuarlar Önemli!

Günlük kombinlerinde sade fakat tarz parçaları bir arada kullanmayı seven Victoria Beckham, tarzını aksesuar seçimleri ile güçlendiriyor. Güzel bir çanta, iddialı bir saat ya da güzel bir ayakkabı Victoria Beckham’ın stilini ortaya koyan parçalar olarak hafımıza kazınıyor.

Siyah Mini Elbiseler Onun İşi!

Victoria Beckham stili denildiğinde mutlaka bahsetmemiz gereken tek bir parça var: siyah mini elbiseler. Her kadının dolabında mutlaka olması gereken bu elbiseler, Victoria Beckham stilinin en iddialı parçalarından birisi.

Saç Kesimi İle Bir Trend Yarattı!

Victoria Beckham sadece giydiği kıyafetler ile değil, saç modeli ile de tarzını konuşturmayı başarabiliyor. Ünlü ismin bob kesim saçlarını her daim bakımlı ve fönlü görmemiz bir rastlantı değil elbette!

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın