Şu sıralar hem sokak modasında hem ünlü markaların yeni sezon koleksiyonlarında hem podyumlarda hem de özel davetlerde kısacası her yerde gördüğümüz çorap botlar, yılın en popüler parçalarından birisi olmaya aday!

 

Peki, çorap botlar nasıl kombinlenir? İşte çorap bot dosyası…

İster Renkli, İster Desenli

Geçtiğimiz sezon çorap çizmelerin yılıydı desek yanılmış olmayız. 2018 yılında da çorap çizmelerden ilham alarak tasarlanan çorap botlar sezona damgasını vurmuş durumda!

 

İster kalın ister ince topuk seçenekleri ile tercih edebileceğiniz çorap botlar, basic parçalardan oluşturduğunuz düz bir kombini bile şıkılaştırmaya yetecek kadar güçlü.

 

Üstelik desenli modelleri ile trendlere de ayak uydurmuş vaziyette!

 

Tam Bir Joker Parça

Çorap botların en pratik tarafı hiç şüphesiz ne giyerseniz giyin kombinin tüm havasını değiştirebilecek kadar güçlü olmasıdır. Bu botları ister en sevdiğiniz jean pantolonunuz, ister sezonun trend parçalarından birisi olan triko elbiseleriniz, isterseniz de daha maskülen parçalarınız ile birlikte kullanabilirsiniz.

 

Özellikle jean pantolon-çorap bot ikilisi sokak modasının şu sıralar en sevdiği ikili diyebiliriz. Siz de basic bir kazak ve jean pantolon kombininizi kırmızı ya da gri gibi renkli çorap botlar ile tamamlayarak iddialı bir görüntü ortaya koyabilirsiniz.

 

İpucu: Çorap botlar ofis stilinde de çok popüler! Özellikle bilekte biten pantolonlar, maskülen takımlar ve kalem etekler ile birlikte kullanılan çorap botlar oldukça cool bir görüntüye imza atmanıza da yardımcı oluyor.

 

 

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın