Şu sıralar nereye baksak indirim yazılarını görür olduk di mi? Peki ünlü markalar indirime girmişken, kıyafet dolabınızı yeni yılın trendlerine göre yeniden düzenlemeye ne dersiniz?

İşte yeni sezonun ritmini yakalamak isteyenlere, 2018 yılı sokak modası trendleri…

Joker Parça: Kovboy Botlar

Kaç sezondur trend olduğunu biz de unuttuk ancak kovboy botlar yeni sezonda da en iddialı ve en trend bot modelleri arasında yerini koruyor. Üstelik ister günlük ister spor ister casual tarza da kolayca adapte olabilen stil parçalarından birisi.

Trend Alarmı: Mor Renk

Pantone Renk Enstitüsü 2018 yılının popüler renklerinden birisi olarak ultraviolet rengini gösterince; sokak modasında mor renkli parçalara da büyük bir yer açıldı.

Logolar

Yeni sezonda ünlü markaların logoları sadece etiketlerde değil tişörtlerden kemerlere ve çantalara kadar birçok parçada önümüze çıkıyor.

Oversize Parçalar

Son zamanların en rahat ve en ‘cool’ trendlerinden birisi olan oversize trendi, yeni sezonda da ‘ben buradayım’ diyenlerden! İster kaban, ister jean pantolon, ister sweat isterseniz de kazaklar ile bu trendi sokaklara taşıyabilirsiniz.

Puantiye

Zamansız ve modası asla geçmeyen desenlerden birisi o: puantiye. Özellikle geçmişe gönderme yapmayı seven ve geçmişin trendlerini günümüze adapte edenler için puantiye deseni adeta gizli bir hazine!

Üstelik bu desen her sene olduğu gibi 2018 yılında da iddiasından bir şey kaybetmemiş durumda!

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın