Gisele Bündchen; dünyada top modellik denildiğinde akla gelen ilk isimlerden birisi. Mesleğinde zirve yapmış, Forbes dergisine göre eğlence sektörünün en çok kazanan modellerinden birisi olmuş, bir dönemin Victoria’s Secret podyumlarında boy göstermiş bu ünlü kadın sadece mesleğinde değil stili ile moda dünyasında da tam bir ikon!

Gisele Bundchen_1_1

 

Stili ile oldukça beğenilen ve ne giymesi gerektiğini çok iyi bilen Gisele Bündchen tarzına birlikte göz atalım mı?

İşte dünden bugüne Gisele Bündchen tarzı

Günlük Stili: Rahat Ve Spor

Ünlü top model, günlük hayatında rahat parçalar kullanmaya ve spor kıyafetler tercih etmeye özen gösteriyor. Ancak en spor kombinlerinde bile ufak detaylar ile tarz olmayı başarabiliyor.

 

Tam bir skinny jean tutkunu olan ünlü model Gisele Bündchen, skinny jean pantolonlar ile rahat tişört ve sweatleri kombinlemeyi çok seviyor. Bu görüntüsünü kimi zaman tarz bir bootie, kimi zaman rahat bir spor ayakkabı, kimi zaman ise postal ve bot tarzı ayakkabılar ile tamamlıyor.

 

 

Havalar ısındığında mini şortlar günlük kombinlerinin vazgeçilmezi olurken, görüntüsünü rahat ve şık sandaletler ile tamamlamayı tercih ediyor. Özelikle jean şortlar, ünlü top modelin favori parçaları arasında, bizden söylemesi.

 

 

Davetlerin Yıldızı

Ünlü top modelin gözleri kamaştırdığı şık tercihleri genelde davetlerde ve kırmızı halıda karşımıza çıkıyor.

 

 Bir nevi Gisele Bündchen için şov zamanı kırmızı halıda başlıyor diyebiliriz.

 

 

Düzgün fiziğini cesur ve çarpıcı kıyafet seçimleri ile bir araya getiren ünlü top model, girdiği her ortamda ve katıldığı her davette bakışları üzerinde toplamayı başarabiliyor.

 

 

Mini ve vücudu saran elbiseler, iddialı renkler ve zarif topuklu ayakkabılar ünlü modelin davetlerdeki favori stil parçaları olarak ön plana çıkıyor.

 

 

Saçlarını genelde hareketli fön çektirerek kullanan ünlü top model bu şekilde kıyafetinin iddialı duruşunu dengelemiş oluyor.

 

 

Gisele Bündchen aksesuar ve çanta seçimlerinde ise iddialı tarzından asla ödün vermiyor.

 

 

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın