Onlar dizi ve filmlerin vazgeçilmezleri. Hayatlarının yoğun bir kısmı setlerde geçiyor. Tüm bu yoğunlukları arasında belkide aşkı en doğru yerde buluyorlar. Bugün sizler için sette tanışan 10 ünlü çifti listeledik. Bakalım kaçından haberdardınız ve kaçı sizleri set aşkları ile şaşırtacak.

♥Ben Affleck ve Jennifer Lopez

Ben Affleck ve Jennifer Lopez, 2003’de gösterime giren ve eleştirmenler tarafından 10 üzerinden 6 verilen Gigli isimli filmin setinde tanışmışlardır. Bir seneden daha uzun bir süre beraber olan çift, Ocak 2004’de ayrılmışlardır.

♥Angelina Jolie ve Brad Pitt

Angelina Jolie ve Brad Pitt 2005’de gösterime giren Bay ve Bayan Smith filminin setinde tanışmışlardır. O esnada Brad Pitt halen Jennifer Aniston ile evliydi. Aniston kamuoyuna yaptığı açıklamada Brad Pitt’in kendisini hiç aldatmadığını, Angelina ile ilişkileri başladığında beraber olmadıklarını söyledi.

Angelina Jolie ise bir dergiye verdiği röportajda Brad ile ilişkilerinin hiç beklenmedik bir şekilde bir anda başladığını söyledi. Bildiğiniz üzere Brad Pitt ve Angelina Jolie geçtiğimiz aylarda birlikteliklerini daha fazla sürdürmeme kararı almıştı.

♥Halle Berry ve Olivier Martinez

Karanlık Dalgalar setinde tanışan çift 2013 yılında evlendi. Fakat evlilikleri uzun sürmedi ve 2015 yılında boşandılar. Maceo isminde bir çocukları var.

♥Daniel Craig ve Rachel Weisz

Çift Korku Evi filminin setinde tanışmış ve kısa bir süre sonra evlenmiştir. Rachel yaptığı açıklamalarda kendisini hiç evlenecek birisi olarak düşünmediğini fakat her şeyin bir anda olduğunu söylemiştir.

♥Alexis Bledel ve Vincent Kartheiser

Kartheiser Bledel ile Mad Man de beraber çalışırken tanıştılar. Fakat çalışmaları bitene kadar çıkmadılar. Çift 2014 yılında sadece yakınlarının katıldığı bir törende evlendiler. 2015 yılında erkek çocuk sahibi oldular.

♥Natalie Portman ve Rachel Bilson ve Hayden Christiansen

Siyah Kuğu setinde birlikte çalıştıkları esnada tanıştılar. Şu anda iki tane çocukları var.

♥Emma Stone ve Andrew Garfield

Şu anda birliktelikleri bulunmayan çift İnanılmaz Örümcek Adam setinde tanıştılar. 2015 yılında ayrılan çiftin neden ayrıldığı bilinmiyor.

♥Ryan Reynolds ve Blake Lively

Şu anda birbirine sırılsıklam aşık olan çift Yeşil Fener filminde beraber çalışmışlardır. Gayet mutlu görünen ikili evlendi ve şu anda 2 tane kız çocukları var.

♥Megan Fox ve Brian Austin Green

İlk Hope and Faith setinde tanıştılar. 2010 yılında evlendiler ve 3 tane çocukları var. 2015 yılında uzlaşarak ayrıldılar.

♥Rachel Bilson ve Hayden Christiansen

Bilson ve Christiansen, bilim kurgu filmi olan Atlayıcı’nın setinde tanıştılar. 2008 yılında nişanlandılar. 2014 yılında bir kız çocukları oldu. Fakat geçtiğimiz sonbahar ikili ayrılma kararı aldı.

 

Kaynak : Redbookmag

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın