Dünyaca ünlü oyunculardan birisi olan Jennifer Lawrence bizce altın çağını yaşıyor. Açlık Oyunları filmlerinin ardından Umut Işığım   Kızıl Serçe filmleriyle  yakaladığı yükselişi  kırmızı halı stilleri ve tarzı ile birleştiren genç yıldız, sürekli olarak gündemde kalmayı başarabiliyor. Peki, 85. Oscar Ödül Töreni’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan genç ve güzel yıldız Jennifer Lawrence’ın stilini mercek altına almaya ne dersiniz? İşte Kızıl Serçe Jennifer Lawrence Stili

Dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lawrence günlük hayatında her zaman rahat ve spor tarzda kıyafetler tercih eden bir isim. Davetlerde ise şık ve iddialı kıyafetleri ile adından söz ettiren genç oyuncu, kendinden emin duruşu ve tarzı ile Hollywood dünyasının stili ile iddialı isimleri arasında yer alıyor.

 

Kızıl Serçe Jennifer Lawrence, sarışın ve beyaz tenli olduğu için belirli renkleri kendisine çok iyi yakıştıranlardan. Mavinin canlı ya da koyu tonu, kırmızı, pembenin pastel tonu, siyah ve gold rengi ünlü yıldızın davetlerde en çok tercih ettiği renkler arasında yerini alıyor.

 

Genç yıldız, özellikle Oscar aldığı ödül töreninde giydiği Christian Dior imzalı elbise ile Oscar tarihinin en pahalı ve en akılda kalan stillerinden birisine imza attı.

Jennifer Lawrence, moda eleştirmenleri tarafından yaşından büyük gösteren kıyafetler tercih ettiği için zaman zaman çok eleştirilse de özellikle son zamanlarda stilini net bir şekilde ortaya koymaya başladı diyebiliriz.

Kimi zaman sırt dekolteli mini bir elbise ile iddialı ve feminen bir duruş sergilerken kimi zaman siyah renk maskülen kesim bir pantolon ceket takımı ile güçlü bir stile imza atmayı da başarabiliyor.

Jennifer Lawrence, stilini sürekli değiştirdiği saç rengi ve modeli ile de dinamik tutmayı başarıyor. Hatta ünlü yıldız Hollywood’da yükselen platin rengi trendinin de öncü isimlerinden birisi oldu.

Güzel oyuncunun en büyük avantajlarından birisi ise şüphesiz ki kusursuz cildi.

‘Porselen cilt’ tanımının birebir karşılığı olan Jennifer Lawrence, hafif bir makyajla birle olağanüstü görünmeyi başarabiliyor.

 

 

 

 

 

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın