Şundan eminiz ki erkekler her zaman romantik değiller! Hatta bazen buluşmalarda, onları telefonlarına sizden daha fazla pür dikkat kesilmiş halde bulabilirsiniz. Fakat şunu muhakkak bilin ki  erkekler her ne kadar sevdiklerini söyleyemeseler bile bunu sıkça size gösteriyorlar. Tek yapmanız gereken onların göndermiş olduğu sinyalleri doğru bir şekilde anlamak.

İşte sevildiğinizi anlamanızın için takip etmeniz gereken “Bir Erkeğin ‘Seni Seviyorum’ Demesinden Daha Anlamlı Küçük Ama Önemli 15 Şey”  

 ♥ Sizinle gurur duyduğunu söylemesi. Gün içerisinde yapmış olduğunuz en başarılı şey, çocuğunuzun uyuduğu esnada bulaşıkları yıkamak bile olsa, size tüm mutfağı yeniden tasarlamışsınız gibi davranması.

♥ İlgisini çekmediği halde sizin beğendiğiniz filmleri sizinle birlikte izlemesi. Yani filmi beğenmediği halde buna katlanması.

♥ Belki özel günlerde size hediyeler almıyordur. Çünkü neye ihtiyacınız olduğunu bilmiyordur. Ya da bir şeye ihtiyacınız olduğunu varsayamıyor.  Fakat bu günleri hatırlaması veya sadece kart göndermesi bile bazen bir işaret olabilir.

♥ Hamile olduğunuzu ve sonunda doğal olarak o göbeğin çıktığını düşünün. Sizi ilk kez bu şekilde çıplak gördüğünde kaygıları olmasına rağmen halen size heyecanlı bir şekilde yaklaşmaya çalışması.

 ♠ Daha önce hiç kimseye söylemediğiniz veya anlatmadığınız şeyleri -ya da sırları- ona anlattığınızda sizi yargılamaması. Söylenenleri orada bırakıp ilerde bir daha konusunu bile açmaması. Bir nevi SnapChat gibi.

♥ Sizinle bazı konularda aynı fikirde olmaması. Eğer ki bunu belirtiyorsa veya tartışmak istiyorsa size önem verdiğini gösterir.

♥ Harika bir anne olduğunuz konusunda sizi övmesi. Özellikle kendinizi en değersiz hissettiğiniz anlarda bile.

♥  Size seksi iç çamaşırları almaya bile zahmet etmemesi çünkü ona göre sizin bedensel olarak rahat olmanızdan daha seksi hiçbir şeyin olmaması.

♥ Çok uzun süredir birlikte olmanıza hatta sanki yüzyıllarca berabermiş gibi hissetmenize rağmen halen sizin şovalyeniz gibi davranması. Yani bavulları, poşetleri kendisinin taşımasında ısrar etmesi gibi.

 ♥Sizin kadın arkadaşlarınıza koruyucu davranması. Özellikle kocası tarafından iyi davranılmayan kadın arkadaşlarınıza. Ayrıca arkadaşlarınızın yanlış adamlarla birlikte olmasına üzülmesi.

♥ Diyette olmanızı bilmesine rağmen size çikolata getirmesi. Çünkü onu sizin ne kadar çok sevdiğinizi biliyor ve diyetinizde başarılı olamazsanız bunun sebebinin kendisi olduğunu düşünmenizi istiyor olabilir. Böylelikle elinize suçlayacak bir şey de geçmiş oluyor.

♥  Aynı şakayı üçüncü dördüncü yapışınızda bile ilk kez yapmışsınız gibi gülmesi.

 ♥ Sizin uykunuzu iyi almanız veya kısa bir süre için bile olsa daha fazla uyumanız için bazı şeyler yapması. Mesela köpeği sabahları kendisi çıkarması gibi. Ayrıca siz uyurken sizi uyandırmamak için sessiz hareket etmesi, gürültü çıkarmamaya özen göstermesi.

♥ Daha önceden söylediğiniz şeyleri içinde tutmayıp bunları ilerde size karşı kullanmaması.

 ♥ Kendisini size siper etmesi…

Belkide bazen kuru bir “Seni Seviyorum” cümlesinden daha anlamlı bazı şeylerin olduğunu unutmamak gerek…

Sevgiyle Kalın.

Kaynak: Redbookmag

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın